Rzemienie folk z łańcuszkiem kulkowym

Bransoletka wykonana ręcznie w 100% ze srebra oksydowanego pr. 925 oraz skórzanych okrągłych rzemieni w czarnym kolorze. Parzenica zamontowana na dwóch rzemieniach. Ozdobą projektu jest delikatnie opadający spod Parzenicy na nadgarstek srebrny łańcuszek kulkowy. Zapięcie zdobione koralem naturalnym w otoczeniu srebrnych , ręcznie giętych blaszek. Całość ręcznie oksydowana oraz wypolerowana. Długość bransoletki 18 cm. Jeśli interesuje cię inna długość wpisz ją w informacjach dodatkowych przy zakupie. Wymiary parzenicy: szerokość 2 cm , długość wraz z kolcem 4 cm. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny z uwagi na ręczne wykonanie. Biżuteria pakowana jest w ozdobne torebki.